Palmarès 2018

Competició Europeo/Internacional

Jukola Campionat Internacional d’equips de relleus, Finlàndia
  • MARTA SÁNCHEZ – Selecció Catalana Femenina
  • ELOI MARTÍ – Selecció Catalana Masculina
  • SERGI OLIVERAS – Selecció Catalana Masculina
  • LLUÍS BEDÓS – Selecció Catalana Masculina
Campionat d’Europa de Rogaine a Ucraïna
  • ALBERT HERRERO – 4rt classificat amb Aurelio Olivar

Competició Estatal

Lliga Iberogaine
  • ALBERT HERRERO – 1a posició amb Aurelio Olivar
Campionats Estatals
  • ALBERT HERRERO – Campió Absolut Estatal Iberogaine
  • RAQUEL FONT – Campiona Absoluta Estatal Iberogaine amb M. PLANAS
  • MARTA PLANAS – Campiona Absoluta Estatal Iberogaine amb R. FONT
  • ELOI MARTÍ – 2n als CEO als relleus amb l’equip sénior masculí
  • MARTA BRUNS – 2na als CEO amb l’equip sénior femení
  • SERGI OLIVERAS – 1r a la mitja distància als CEO en categoria H-20 3r als relleus als CEO amb l’equip català júnior masculí
  • LAURA BAUS – 4rta a la mitja distància als CEO en categoria D-20 4rta als relleus als CEO amb l’equip català júnior femení 2a a l’sprint als CEO a la categoria D-20
  • JOANA MARTÍ – 4rta als relleus als CEO amb l’equip català júnior femení.
  • NARCÍS POU – 3r als CEO amb l’equip veterans de relleus mixtes 2n als CEO als relleus amb l’equip veterans
  • MARTÍ POU – 4rt als CEO amb l’equip infantil de relleus mixtes
  • JAN AMAT – 1r a la mitja distància als CEO en categoria H-12
  • CESC AMAT – 2n a la mitja distància als CEO en categoria U-101r a l’sprint als CEO en categoria U-10
Campionats Estatals Escolars
  • PAULA PADILLA – selecció catalana

Competició nacional

Copa Catalana
  • BRUNA SANZ  – 2a posició a D10
  • MARIONA PADILLA – 3a posició a D12
  • MARIA GUMÀ – 8a posició a D12
  • JULIA BONILLA – 5a posició a D14
  • ANNA CODINA 7a posició a D14
  • SIRA TRÈMULS 8a posició a D14
  • EMMA SANZ – 4a posició a D16
  • IONA TRÈMULS – 7a posició a D16
  • PAULA PADILLA – 1a posició a D18
  • FATEMEH KHALAJ – 5a posició a D21A
  • MARTA BRUNS – 1a posició a èlit
  • JOANA MARTÍ – 5a posició a èlit
  • ROSE KOWALSKI – 1a posició a D35
  • HANNEKE HEIKOOP – 1a posició a D50
  • ANGELA BOTERO – 3a posició a D50

 

  • CESC AMAT – 2a posició a H10
  • MARTÍ ALIU – 6a posició a H10
  • JAN AMAT – 1a posició a H12
  • JAN TRÈMULS – 5a posició a H12
  • MARTÍ POU – 2a posició a H14
  • ERNEST POU – 3a posició a H14
  • NIL MONGAY – 4rta posició a H14
  • ANDREU CLOTAS – 6a posició a H14
  • ANDREU ALIU –2a posició a H18
  • NIL VIVES – 3a posició a H18
  • ELOI MARTÍ – 2a posició a èlit
  • SERGI OLIVERAS – 6a posició a èlit
  • NARCÍS POU – 1a posició a H35
  • XEVI GARCIA – 5a posició a H45
  • JOAN SÁNCHEZ – 4a posició a H50
  • PHILIPPE PAWELS – 3a posició a H55

* A les categories infantils i juvenils reconeixem els resultats de tots els corredors que hagin participat amb continuïtat a la copa.

* A les categories sènior hem recordat els classificats entre els 5 primers de les seves categories amb l’excepció d’en Sergi Oliveres amb la seva meritòria 6a posició a èlit.

ALIGOTS

CAMPIONS DE LA COPA CATALANA D’ORIENTACIÓ 2018

 

MARTA BRUNS i ELOI MARTÍ

CAMPIONA ABSOLUTA A LA COPA CATALANA 2018 I SOTSCAMPIÓ ABSOLUT A LA COPA CATALANA 2018

 

ALBERT HERRERO, MARTA PLANAS I RAQUEL FONT 

CAMPIONS ESTATALS DE ROGAINE